ورود به سایت

پهنای باند اختصاصی

امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هر مجموعه کسب و کار است. سرویس پهنای باند طاها پل ارتباطی شما با اینترنت در سطح تجاری است و به شما کمک می کند تا از امکانات بهتر و مطمئن تری جهت ارسال و دریافت اطلاعات، نسبت به رقبای خود بهره مند گردید.شرکت طاها با در اختیار داشتن بیش از 10 پایگاه ( یا سایت فرعی)برای ارایه‌ی خدمات بی‌سیم در محدوده‌ی استان لرستان امکان برقراری ارتباط بی‌سیم را برای اکثر نقاط استان فراهم نموده است.شرکت طاها با تجربه بسیار در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های پهنای‌‌باند وسیع یا Broadband، این آمادگی را دارد که در سطح استان سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

ویژگیهای سرویس پهنای باند شرکت طاها

اهم مزایا و ویژگیهای سرویس پهنای باند اینترنت طاها نسبت به سایر ارائه کنندگان به شرح زیر میباشد:

Intelligent Bandwidth Prioritization

شرکت طاها با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات Prioritization پهنای باند، امکان استفاده همزمان از سرویسهای گوناگون اینترنتی را با اولویت بندی ترافیک آنها بر اساس نیاز و خواست مشتریان و به صورت Wire-Speed فراهم نموده است.

Embedded and On-Demand Security

نظر به افزایش چشمگیر آمار حملات اینترنتی و گسترش روز افزون ویروسهای رایانه ای، این شرکت با بهره گیری از بروزترین سیستم های Firewall و IDS سخت افزاری علاوه بر تضمین امنیت پهنای باند ارائه شده قابلیت تطبیق با نیازهای مشتریان خاص نظیر بانکها و شرکتهای مالی را دارا میباشد.

Redundant Bandwidth Provider

یکی از مهمترین مزایای اینترنت طاها بهره گیری از سرویس دهندگان متعدد و در نتیجه به حداقل رسیدن قطعی در پهنای باند دریافتی میباشد. استفاده از روشهای پیشرفته مسیریابی مانند BGP باعث گردیده تا کاربر نهایی حتی در صورت قطعی در یکی از مسیرها ، بدون آنکه کوچکترین قطعی احساس نماید به کار خود ادامه دهد.

High Availability

از دیگر مشخصه های سرویس طاها ، استفاده از آخرین استانداردها در راه اندازی Server Room  و جدیدترین تجهیزات اعم از APC UPS ، Fire & Smoke Detectors ، Perkins Diesel Generator  برای حفظ امنیت و پیشگیری از هرگونه قطعی در پهنای باند میباشد.

Easy to Install and Upgrade

طاها سرویس های پهنای باند انعطاف پذیری را به مشتریان ارائه می نماید. بعبارت دیگر تمامی سرویس های پهنای باند ما به راحتی قابل ارتقا بر اساس درخواست مشتری می باشند. تجهیزات مربوط به هر سرویس      پهنای باند ظرفیت پشتیبانی و ارتقا به یک سرویس را تا 2 برابر ظرفیت سرویس مورد استفاده اولیه بدون ایجاد تغییر در تجهیزات سخت افزاری را خواهد داشت. سرویس پهنای باند ما در طی سه روز کاری (72 ساعت) بعد از عقد قرارداد نصب و راه اندازی می گردد.

لیست تعرفه سرویس پهنای باند شرکت طاها

تعرفه پهنای باند اختصاصی شرکت طاها به شرح ذیل می باشد:

ردیف

نوع سرویس

هزینه ماهیانه(تومان)

1

K256

180000

2

K512

350000

3

M1

600000

4

M2

1200000
امکان برقراری ارتباط بدون محدودیت در میزان پهنای باند با استفاده از تجهیزات مناسب وجود دارد. بدین ترتیب با توجه به موقعیت و میزان درخواست برای پهنای باند از نوع خاصی از Deviceها استفاده می شود.

 

توضیحات

  • این سرویسها با پشتیبانی ۲۴ ساعته در روز و ۷ روز هفته حتی در ایام تعطیل در اختیار مشترکین محترم قرار خواهد گرفت.
  • یک پنل (Panel) اختصاصی برای کنترل میزان مصرف پهنای باند در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت.
  • برای آگاهی از تعرفه سرویسهای بالاتر از Mbps  2 واحد فروش شرکت طاها تماس حاصل فرمایید.
  • واحد فروش شرکت طاها از طریق شماره تلفن 3506420 و یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید   آماده ارائه توضیحات تکمیلی مورد نیاز شما میباشد.